Antalya Escape Evde heyecanın doruklarına çıkacaksınız!

Antalya Escape Evde heyecanın doruklarına çıkacaksınız!

Son yıllarda ortaya çıkan kaçış oyunlarına, Antalya Escape yeni bir soluk kazandırdı. Antalya Escape sizi bir oyunun içine hapsediyor. Gerçek bir hikayeden kurgulanmış ve hapishaneden kaçış temasının işlendiği oyunda oldukça keyifli vakit geçireceksiniz. Gerçek ve özel efektlerin karıştığı bu ortamda nesneler ve ipuçlarıyla bulmacaları çözüp, şifreleri bulmanız ve evden kaçmanız gerekiyor. Canınız sıkıldığında, eğlenmek istediğinizde, hafta içi stresini atmak istediğinizde ya da sadece gerilim yüklü bir maceranın kahramanı olmak istediğinizde Antalya Escape sizleri bekliyor.
antalya_escape_ev
Ekibinizle birlikte 60 dakika boyunca aynı evin içinde eğlenceli vakit geçirecek ve çıkışa ulaşmaya çalışacaksınız. 14 Yaşından küçüklerin alınmadığı oyun evinde, rahat edeceğiniz bir kıyafet ile gelmenizde fayda var. Oyun tam saatinde başlıyor ve 60 dakika sürüyor. Rezervasyon saatinden 5 dakika önce hazır olmanızı tavsiye ederiz. Süre başladıktan sonra yeme, içme, tuvalet gibi ihtiyaçlarınızı karşılayamayacaksınız. Klostrofobisi, panik atağı ve kalp pili olanlar için önermediğimiz bu evde yapmanız gereken; zekanız ve merakınız ile ip uçlarına ulaşıp zindandan kaçmak.
antalya_escape_gizli_ev
Günlük yaşamınızdaki stresli hayatı bir kenara bırakın. Yalnızca bir saat boyunca yalnızca mahzenden kaçmaya odaklanacağınız bir yer hayal edin. Günlük hayatta bir objeyi tek işlevli olarak görmek bu oyun sonrası imkansızlaşacak. Maksimum 5 kişiden oluşan bir takım ile katılabilirsiniz. Dilerseniz 2 takım oluşturup aranızda zamana karşı yarışabilirsiniz.
Fiyatlar: 2 kişi 100 tl
3 kişi 120 tl
4 kişi 140 tl
5 kişi 150 tl
Adres: Kışla mah. 53.sok. No:10/A Muratpaşa (Cumhuriyet meydanı, Ordu evi Arkası)
Telefon: 0554 922 87 87

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir