Antalya; en güzel bahçe, balkon ve hobi bahçesini seçmeye hazırlanıyor!

Antalya; en güzel bahçe, balkon ve hobi bahçesini seçmeye hazırlanıyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin yeşil dokuyu çoğaltmak, çevre bilincini ve sevgisini arttırmak, görsel kalitesi yüksek kentsel mekanlar oluşturmak, çevreyi güzelleştirmek, halkın çevre düzenlemesi ve kent peyzajına ilgisini teşvik ekmek amacıyla düzenlediği 4. En Güzel Bahçe Balkon ve Hobi Bahçesi yarışmasına başvurular 1 Nisan – 3 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.

Toplam 49 bin lira ödül dağıtılacak yarışmaya bu yıl En Güzel Teras kategorisi de eklendi. Yarışma için konusunda uzman jüri üyeleri, katılımcı evleri tek tek dolaşarak çiçek çeşitliliği, kullanılan saksı ve süs eşyaları, çevre düzeni, mizanpaj gibi kriterlere göre puanlama yapacak. Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Döşemealtı ve Aksu ilçelerini kapsayan yarışmada her bir kategori için birinciye 4 bin TL, ikinciye 2 bin TL, üçüncüye ise 1000 TL para ödülü verilecek. 6-17 Mayıs tarihlerinde başvuruların değerlendirilmesinin ardından 30 Mayıs’a sonuçlar açıklanacak. Ödül töreni 12 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir