Antalya Belek’teki ünlü otel, Robinson Club oldu!

Antalya Belek’teki ünlü otel, Robinson Club oldu!

TUI’nin prestijli otel markası Robinson Club, 5’inci tesisini Belek’te açıyor. İki grup arasında imzalanan işletme anlaşmasıyla, Jacaranda Club & Resort, bundan böyle yola Robinson Club olarak devam edecek. İşletme anlaşması Robinson Club Genel Müdürleri Bernd Maeser ve Dr. İngo Burmester ile Jacaranda Otelleri CEO su Volkan Şimşek arasında imzalandı. Robinson Club Masmavi 2016 yazı sezonunda ‘All İnclusive made by Robinson’ konseptiyle herşey dahil sistemiyle işletilecek ve ana hedef kitlesi olarak ailelere hizmet verecek.
antalya_belekteki_unlu_otel_robinson_club_oldu_2
Jacaranda Otelleri CEO’su Volkan Şimşek bu anlaşmanın Jacaranda Grubu için büyük önem taşıdığını belirterek, grubun Stratejik partneri TUI ile olan ilişkilerini perçinleyeceği ifade etti. Şimşek, anlaşmanın ilerde daha büyük projelere zemin hazırlayacağını da dile getirdi. Şimşek, “Robinson bünyesinde uzun yıllar çalıştıktan sonra böyle bir anlaşmaya imza atmak büyük mutluluk.” dedi. Robinson Club Türkiye Bölge Müdürü Mahmud Var ise, “Robinson Club Masmavi gibi güzel bir tesisi Robinson’un ilk enternasyonal tesisi olarak bünyemize kattığımız için çok mutluyum. Türkiye’de önümüzdeki yıllarda büyümeye devam edeceğiz.” dedi.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir