Ankara’nın en iyi alışveriş merkezleri!

Ankara’nın en iyi alışveriş merkezleri!

Birçok mağazayı, sinemayı ve restoranı bir araya getirdiğinden birçok insana hitap eden AVM’ler ülkemizde oldukça tuttu. Bu nedenle kafamızı nereye çevirsek bir Avm ile karşı karşıya kalıyoruz. Güzel ve hoş olmayan yönleriyle Ankara’daki en iyi AVM’leri ele aldık.
Armada alışveriş ve iş merkezi;
2002’de kurulan Armada sonradan yapılan Hayat sokağı konsepti ile müşteri sayısını iyice çoğalttı. Aradığınız birçok mağazanın olduğu bu AVM’nin özellikle sineması çok beğeniliyor.
Kentpark AVM;
Sonradan eklenecek 465 konut ile yaşam merkezi olacak Kentpark kalabalık olsa dair insanı bunaltmayan ferah bir AVM. Macera adası ve spor mağazaları çok beğeniliyor.
Ankaranin_en_iyi_alisveris_merkezleri_
Nata Vega Outlet;
Çok beğenilen bu alışveriş merkezinin en büyük sıkıntısı merkezden uzakta olması ancak 24 farklı akvaryum ve 12.000 deniz canlısının yer aldığı Aqua Vega için daha fazla mesafe bile gidilebilir.
Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi;
Batıkentlilerin tekstilden, elektroniğe tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri 130 yerli ve ulusal markayı bünyesinden bulunduran Atlantis’in en sevilen özelliği botanik parkı ve diğer AVM’lerden sakin olması.
Ankaranin_en_iyi_alisveris_merkezleri_2
Panora AVM
Ankara’nın en temiz ve en modern alışveriş merkezi. Topkapı Sarayı’ndaki orijinalinden 240 kat büyültülerek yapılmış Türkiye’nin en büyük tek parça uygulama mozaiği olan Piri Reis haritası ile geçmişe yolculuk yapacağınız bu elit AVM’de en lüsk markaları bile bulabileceksiniz.
Ankamall
1999 yılında Migros Alışveriş Merkezi adı ile hizmete başladı ve 2006’da ANKAMALL adıyla kapılarını tekrar ziyaretçilerine açtı. İçerisinde 5 yıldızlı bir otel bulunan ANKAmall dünyanın en seçkin 320’den fazla markasına ev sahipliği yapıyor.
Ankaranin_en_iyi_alisveris_merkezleri_3

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir