Ankara’da kır düğünü en iyi nerelerde yapılır?

Ankara’da kır düğünü en iyi nerelerde yapılır?

Kusursuz bir uyum içerisinde sıralanmış çiçekler, onların birbiriyle yarışan parlak renkleri ve etrafa yayılan muhteşem kokuları.. Kır düğünleri samimi bir ortam yaratılması, davetlilerin hoşça vakit geçirmesi ve güzel havalarda açık havanın tadının çıkarılması gibi imkanlar sunuyor. Peki Ankara’da en muhteşem kır düğünü nerelerde yapılır?
Çınar Kasrı: İncek’te 5000 m2lik bir alana kurulmuş, doğanın ve zarafetin modern fırça darbeleri ile zenginleştirildiği rüya gibi bir yer olan bu mekan, 2 bin kişilik bir kapasiteye sahip. Harika bir bahçe manzarasına sahip olan mekanda sevdiğiniz kişi ile dillere destan bir düğünle evlenmek istemez misiniz?

Wonders Event & Wedding: Ankara’da Havuzbaşı’nda o en güzel gününüzü tam da hayalini kurduğunuz şekilde gerçekleştirebileceğiniz düğünlere, nikahlara ev sahipliği yapan Wonders, yeşili ve mavisiyle sizi büyülü bir atmosfere davet ediyor.

Club Bonjour: Club Bonjour, profesyonel servis kadrosu, zengin menü seçenekleri, özel ve şık dekorasyonu, gelin&damat çıkış şovları, barkovizyon gösterileri ve daha bir çok seçeneğiyle, Ankara’nın en etkileyici düğün mekanı olma özelliğini taşımaktadır. Yemyeşil alan içerisinde etrafı çiçeklerle bezenmiş yapay göl, iki olimpik havuz, padok alanı ve restorandan oluşmaktadır.

Çayırkuşu Kır Düğünü: Çayırkuşu; düğün, nikah, sünnet, kına gecesi gibi organizasyonlarınızı şehrin gürültü ve kalabalığından uzak, otopark problemi yaşamadan gerçekleştirebileceğiniz, “Mazeret yok, sıfır hata” politikası ile yola çıkılarak misafirlerine hizmet vermeyi amaç edinmiş komple bir tesis özelliği taşımaktadır.

MF Garden: Düşlediğinizden daha fazlasını sunan MF Garden, hayatınızın en özel anını doğayla iç içe yaşama fırsatı sunuyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir