Ankara’da en keyifli nerelerde yüzülür?

Ankara’da en keyifli nerelerde yüzülür?

Ne yazık ki Ankara’da deniz yok. Ancak bu durum yüzmenize engel değil. Ankara’da yüzebileceğiniz çok keyifli havuzlar da bulunuyor. İşte Ankara’da yüzebileceğiniz yerler;
Club Watercity: Ankara Aquapark Havuz keyfini doyasıya yaşayacağınız bu parkta dinlenme ve eğlenme ihtiyaçlarınızı bir arada karşılayabilirsiniz. Gölbaşı’nda bulunan park, Ankara’nın en büyük havuzuna sahip.

Aqua Apple Garden Düğün organizasyonları da gerçekleştiren mekan, kaykaylarıyla da su keyfini ikiye katlıyor. Çayyolu Ümitköy’de bulunan bu su parkına mutlaka uğramalısınız.

Ankara Waterpark Çankaya’da bulunan bu park,”evinize en yakın tatil” sloganı ile yola çıkmış. Şehir hayatının gürültüsünden, dinlendirici ve keyifli bir kaçış arıyorsanız rotanızı bu parka çevirebilirsiniz.

Gölbaşı The Life Park Şehirden uzakta, doğa ile baş başa güzel vakit geçirmek isteyenlerin tercihi olan Gölbaşı The Life Park, Ankara’da yazı en güzel geçirebileceğiniz yerlerden…

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir