Ankara’da bowling nerelerde oynanır?

Ankara’da bowling nerelerde oynanır?

Bowling günümüzde dünyanın hemen her yerinde oynanan bir oyundur. Ülkemizde her 10 alışveriş merkezinin 8’inde bowling salonu mevcut. Gençler, halı saha futbolundan sonra en çok bowling oynamayı tercih ediyor. Bu eğlencenin Ankara adreslerini sizler için listeledik;
Bowling Adası, Anatolium AVM: Ankara Anatolium AVM’de hizmet veren salon, 2005 yılında bowling sektörüne giriş yaptı. Sevdiklerinizle geçirebileceğiniz en eğlenceli, en coşkulu unutulmaz anları Bowling Adası’nda yaşayabilirsiniz.
ankara_bowling_yerleri_4
Rolling Ball: Aynı anda 1000 kişiyi ağırlayabilen salon, Kentpark AVM’de ve Antares AVM’de bulunuyor. İçerisinde bowling hattı, bilardo masaları, dart ve çeşitli oyun makineleri bulunan Rolling Ball Bowling’de bir de Pub Stone bulunuyor.
ankara_bowling_yerleri_3
Roll House: Ankara’nın en prestijli spor ve eğlence merkezlerinden Rollhouse Bowling’in ; Armada AVM, Bilkent AVM, Optimum AVM olmak üzere üç şubesi bulunuyor. Rollhouse Bowling, bowling hatları, bilardo masaları, dart, elektronik ve mekanik oyun makineleri ile eşsiz bir bowling keyfi yaşamanızı sağlıyor.
ankara_bowling_yerleri_2
Still Bowling: Bahçelievler’de bulunan Still Bowling, diğer salonların AVM’de bulunmasının aksine cadde üzerinde bir noktada bulunmaktadır.
ankara_bowling_yerleri

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Spor

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir