Anadolu Yakası’nda bulunan en iyi Spa merkezleri!

Anadolu Yakası’nda bulunan en iyi Spa merkezleri!

Hafta sonu tatili için özel bir plan yaparak, yeni haftaya dinlenmiş ve kendinizi yenilemiş olarak girmeye ne dersiniz? O halde Anadolu Yakasının en iyi Spa merkezlerine bir göz atın ve hafta sonu tatilinizde hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirin.
Palesta Fitness & Spa: Marriott Hotel Asia’nın içinde yer alan Palesta Fitness & Spa’da yüzme havuzu, sauna, buhar odası ve Türk hamamı bölümlerinden yararlanabilir; fitness, pilates ve yoga alanlarını kullanabilirsiniz.
Sanda Spa: Cilt – yüz bakımı ve hamam keyfini doruklarda yaşayacağınız Sanda Spa’da sizlere özel hazırlanan bakım paketleriyle rahatlatıcı bir gün yaşayabilirsiniz. Toplamda 5 tane şubesi bulunuyor.
anadolu_yakasi_spa_merkezleri
Este Spa: Suadiye’de gerçek bir day spa. Este Spa, tüm bakımlarınızı aynı ilgi ve değeri gösterirken yeni nesil spa tarzını en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyor.
anadolu_yakasi_spa_merkezleri_2
Viento Spa: Rescate Hotel Viento Spa, sizi kendinizi çok özel hissedeceğiniz, rahatlayıp, arınacağınız huzurlu bir güne davet ediyor. Viento Spa’da sihirli dokunuşlarla vücudunuz ve ruhunuz yenilenecek, sauna, buhar odası, havuz ve hamam keyfi ile tüm yorgunluğunuz gidecek.
Boglarka Anti – Aging: Cildinizi sihirli dokunuşlar eşliğinde rahatlatmak istiyorsanız adresiniz Boglarka Anti – Aging olabilir. Uzman kadrosu ile ve doğal ürünleriyle ön planda olan Boglarka ile mutlu bir gün geçirin.
anadolu_yakasi_spa_merkezleri_3

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir