Amsterdam’daki en iyi eğitim kurumları!

Amsterdam’daki en iyi eğitim kurumları!

*AMSTERDAM ART ACADEMY – AHK: Hollanda’nın en iyi sanat akademilerinden biridir. Hatta Den Haag’taki Kraliyet Akademisi KABK’dan sonra ikinci sıradadır. Merkezi konumda olması da avantajlarından. Güzel sanatlar, mimari, müzik, dans, sinema başlıca bölümleri.
okul_1*THE DUISENBERG SCHOOL OF FINANCE – DSF: DSF Avrupa’nın en iyi finans ve işletme okulları arasındadır. Finans alanında master, finans yöneticiliği eğitimi ve doktora olanakları vardır.
okul_2
*AMSTERDAM UNIVERSITY COLLEGE – AUC: En yeni eğitim teknikleriyle tam zamanlı kurslarla öğrencilere hızla eğitip mezun etmeye odaklıdır. Bağımsız sanatlar ve bilim alanlarında bölümleri vardır.
okul_3
*HOGESCHOOL INHOLLAND: Hollanda çapında çeşitli kentlerde okulları bulunan büyük bir eğitim kurumudur. Amsterdam okulu ağırlıklı olarak Tıp ve Biyoloji alanlarında mesleki eğitim vermektedir. Yüksek lisans programları popülerdir ve ücretleri ortalamanın biraz üzerindedir.
okul_4
*MEDIA COLLEGE AMSTERDAM – MA: Medya sektörüne yaratıcı, teknik ve yönetici kadro yetiştirmek üzere faaliyet gösteren bir meslek okuludur. Öğrenciler uygulamalı olarak film çekimi, website tasarımı, dergi-gazete tasarımı gibi konularda ve bu medyaların içeriklerinin hazırlanması konularında eğitim alır.
okul_5

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir