Alışveriş tutkunlarının İstanbul’daki rotaları!

Alışveriş tutkunlarının İstanbul’daki rotaları!

Güzelliği ile dünyanın görülmesi gereken kentleri arasında yerini alan İstanbul sadece kültürel ve tarihi bakımdan değil alışveriş tutkunlarının da vazgeçilmezi. Sabahın ilk ışıklarında bile yoğun olan alışveriş merkezleri, sıra sıra dizilmiş mağazalarıyla o güzel caddeleri İstanbul’un neden vazgeçilmez olduğunu anlamak için yeterli…
Alışveriş merkezlerini sıkıcı buluyorsanız veya kapalı alanlardan çok hoşlanmıyorsanız İstiklal Caddesi tam size göre, günün her saati yoğun olsa bile dünyaca ünlü bir çok markayı bulabilirsiniz. Taksim’e kadar gelmişken Nişantaşı’nın o renkli caddelerini gezmeden olmaz. Turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerlerden biri olan Kapalıçarşı‘da İstanbul’dan ayrılmadan önce sevdiklerinize hediye alabileceğiniz bir çok alternatifle sizleri bekliyor olacak.
Alisveris_tutkunlarinin_İstanbul_daki_rotalari_
Anadolu Yakası‘nda da ünlü markalardan alışveriş yapıp ünlü restoranlar da soluklanmak isterseniz Bağdat Caddesi sizi bekliyor olacak. Anadolu yakasının Taksim’i diye tabir edilen Kadıköy’ün Bahariye Caddesi yine alışveriş tutkunlarının vazgeçemediği yerlerden.
Alisveris_tutkunlarinin_İstanbul_daki_rotalari_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir