Alışılmışın dışında servis yapan restoranlar!

Alışılmışın dışında servis yapan restoranlar!

Gittiğimiz bir restoranda yapılan servis yapılan yemeklerin lezzeti kadar önemlidir. Haberimizde; sizlere daha önce karşılaşmadığınız birbirinden ilginç servise sahip restoranlarını sunuyoruz;
S Baggers / Nuremberg: Almanya’nın Nuremberg şehrinde yer alan “-S Baggers” adlı restoranın müşterileri, siparişlerini bir dokunmatik ekran aracılığıyla veriyor ve siparişler yerçekimi yardımıyla, üst katta bulunan mutfaktan çelik raylar üzerinde geliyor. Tamamen otomatik olan bu restoranda sadece aşçılar çalışıyor, restoranın garsonları yok.
s_baggers_restoran
Fritz Railroad Restaurant / Kansas: Amerika’nın Kansas şehrinde bulunan Fritz Railroad adlı restoranda, yemeğinizi masanızın yanından geçen tren yolundandan alıyorsunuz. Çünkü bu restoranda servis, restoran içine döşenen tren yolları üzerinden sunuluyor.
ilginc_servise_sahip_restoranlar
Taco Bell Helikopteri / California: Abd’nin California eyaletinde bulunan Taco Bell adlı fastfood zinciri, müşterilerin paket siparişlerini TacoCopter adını verdiği küçük bir helikopterle sunuyor. Böylece siperişler hem daha hızlı ulaşıyor hem de elemanların yorulması engellenmiş oluyor.
Yo! Sushi / Japonya: Japonya’da bulunan Yo! Sushi adlı restoranda yemekleriniz havada uçuyor. iTray adını verdikleri bir helikopterle servis edilen yemekler müşterilerine farklı ve bir o kadar da ilginç sunum sağlıyor. Bu helikopterlerin hızı ise saate 40 km’ye kadar varıyor.
ilginc_sunuma_sahip_restoranlar

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir