Alentejo Kıyısı sizleri büyüleyecek!

Alentejo Kıyısı sizleri büyüleyecek!

Portekiz’de bulunan Alentejo Kıyısı hiç bir zaman bozulmamış sahili olan Comporta ile sizleri kendine hayran bırakacak. Hayatınızda görebileceğiniz en temiz bembeyaz kumsal, bembeyaz evler tam bir cenneti andırıyor. Atlas Okyanusuna 10 kilometrelik kıyısı olan bu sahil de denizin ve güneşin tadını istediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Ayrıca burada ünlü Tejo Nehrini de görebilirsiniz. Alentejo sizleri kesinlikle büyüleyecek.
alentejo
Tıpkı Bodrum gibi. Sahilinin, gezilecek yerlerinin yaz boyunca tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik çokta hesaplı bir tatil geçirebilirsiniz. Yaz aylarında nereye gideceğim diye düşünmekten vazgeçin. Özellikle yurtdışında tatil planlarınız varsa mutlaka Portekiz, Alentejo’ya bir göz gezdirmelisiniz. Sıcak havaların tadını ancak böyle güzel sahile sahip bir yerde çıkarabilirsiniz. Alentejo ayrıca Christian Louboutin, Kristin Scott Thomas gibi ünlülerin tatillerinde kaçtıkları bir bölgedir. Böyle bir yerde tatil yapmayı kim istemez ki ?

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir