Alaçatı’nın en iyi plajları!

Alaçatı’nın en iyi plajları!

Plajda yalnızca denize girmek yetmiyor aynı zamanda parti, aktivite ve lezzetli hizmetlerin de bulunması sizin için önemliyse sizin için araştırdığımız Alaçatı’nın en iyi plajlarına bir göz atmalısınız!
Babylon: Alaçatı merkezden 3 km uzaklıkta olan bu plajda denize giriş iskeleden yani kumsal yok. Servis bakımından da oldukça üstün olan bu plaj, Aya Yorgi Koyu’nda bulunuyor.
Fly Inn: Denize kumsaldan giriliyor. Yeme-içme konusunda alternatif fazla. Ve fotoğraf düşkünlerine bir de süpriz var bu plajda; su altında fotoğrafınızı çeken deniz ortasındaki su altı fotoğraf makinesi! Fotoğrafınızı çekip kumsaldan 10 TL karşılığında alabiliyorsunuz.
alacati_plajlari
Quente Beach: Plajı yerine çoğunluk havuzunu tercih ediyor. Çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği bir plaj. İki termal havuzun manzarası o kadar güzel ki herkes mutlaka fotoğraf çektiriyor.
Fun Beach: Jetski, katamaran, wakesurf, flyboard gibi eğlenceli aktivitelerin deneyimini yaşayabileceğiniz bir plaj. Deniz kıyısında oturmak istemiyorsanız rezervasyon gerekmiyor.
alacatinin_en_iyi_plajlari

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir