Aksesuar seçerken dikkat gerektirenler

Aksesuar seçerken dikkat gerektirenler

Tatilde, evde, işte ya da her hangi bir yerde aksesuar neredeyse kıyafetten sonra en önemli şeyi oluşturur. Aksesuar kullanmak bazı püf noktaları bilmeyi gerektirir. Kıyafetin tamamlayıcısı olan aksesuarlar her zaman özenle seçilmelidir. Çok sade bir kıyafet bile hoş bir aksesuarla harika olabilir. İşte sizlere takı seçerken özen gösterilmesi gereken bazı noktalar:
Eğer vücudunuzun üst kısmı yani boyun kısmı dolgunsa, kısa zincirler kullanmanız sizin için daha uygun olur. Boynunuz kısaysa, tasmalardan ve hacimli boyun zincirlerinden vazgeçmeniz gerekir. aksesuar_seçimi1
Çünkü bunlar boynunuzu kesen asıl nesnelerdir. Kuğu gibi uzun bir boyna sahipseniz çok şanslısınız, çünkü istediğiniz her türde zinciri rahatlıkla takabilirsiniz. Güçlü ellere sahipseniz, orta boylu yüzükler ellerinize daha çok yakışacaktır. Elleriniz kısaysa, takacağınız yüzüğün taşının uzunlamasına olmasına mutlaka özen gösterin. Yüzünüzle direkt bağlantılı bir aksesuar olan küpenin seçimine çok dikkat etmeniz gerekir. Eğer zarif bir yüzünüz varsa, seçeceğiniz küpe de en az sizin kadar zarif ve sade olması gerekir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir