Akıllı telefonun yeni makyaj uzmanın olsun!

Akıllı telefonun yeni makyaj uzmanın olsun!

Bugüne kadar makyaja dair kullandığın tüm dijital uygulamaları sil. L’Oréal Paris öyle bir uygulama hazırladı ki güzellik anlayışınız baştan aşağı yenilenecek. Dünyanın ilk gerçek zamanlı makyaj uygulaması Makeup Genius ile 10 saniyede 10 farklı makyaj deneyerek sana hangi stil daha çok yakışıyor anında karar verebilirsin. Hollywood Stüdyolarının vazgeçilmezi RT TRACK 64 Teknolojisi sayesinde Makeup Genius, her hareketini bir ayna gibi takip eder ve gerçek zamanlı olarak makyajının nasıl göründüğünü sana gösterir.Bu uygulama ile L’Oréal Paris makyaj ürünlerini inceleyebilir farklı ürün kombinasyonlarını deneyebilirsiniz. L’Oréal Paris profesyonel makyaj tasarımcıları tarafından hazırlanan en çok tercih edilen makyaj stillerini anında kendi yüzünde görüp, kendine yakışanı bulabilirsin.
akilli_telefonun_yeni_makyaj_uzmanin_olsun_
3 Boyutlu Makyaj uygulaması Makeup Genius ile kendi yarattığın yeni stilini kaydedebilir ve sosyal medyada anında paylaşabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ürünleri uygulama üzerinden satın alma şansınızda var.
akilli_telefonun_yeni_makyaj_uzmanin_olsun_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir