Akıllı çocuk saati Alcatel Move Time Türkiye’de satışa sunuldu!

Akıllı çocuk saati Alcatel Move Time Türkiye’de satışa sunuldu!

Alcatel‘in Move Time adlı çocuklara yönelik geliştirdiği akıllı saati Türkiye’de satışa sundu. Çocuklarını merak eden ebeveynlere rahat bir nefes aldıracak olan 5-9 yaş arası çocuklar için tasarlanan bu saat, elektronik çit özelliği sayesinde çocuğunuz belirlediğiniz alanın dışına çıktığında bildirim yollayarak sizi haberdar ediyor.

Herhangi bir acil durumda çocuğunuz SOS tuşuna basarak size ve önceden rehbere tanımladığınız kişilere hem mesaj ile konum gönderebiliyor hem de arama yapabiliyor. Suya ve toza dayanıklılık özelliği (IP65) bulunan Alcatel Move Time, 370 mAh bataryaya sahip. Ürün Turkcell mağazalarında satılmaya başlandı ve fiyatı 450 TL.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Teknoloji

2 Yorum

 1. erkan
  1 Temmuz 2017

  saati 01/07/2017 tarihinde yani bugün Türkcell den aldım. Saat 17:35 gibi saati aldık eve gelip şarja takana kadar açma kapama düğmesi yerinden çıktı. Yaklaşık bir aydır satışını beklediğim bir üründü. Kocaman bir hayal kırıklığı yarattı.

  Cevapla
 2. İlker
  5 Aralık 2017

  Vodafondan aldım, ürün arızalı çıktı, servise götürdüm değişim için rapor verdiler, fakat vodafone yinede değişim yapmıyor, tüketici hakem heyetine başvurun diyor, Karşınızda muhatap yok, müşteri hizmetlerine ezberletmişler standart lafları papagan gibi aynı şeyleri tekrarlıyorlar. Kanun umurlarında değil, Saatler arızalı çıkıyor, verdiğiniz parayamı yoksa kullanamadığınız saate mi üzülürsünüz? Sakın Almayın.

  Cevapla

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir