Akdeniz’in ilk çocuk şehri, Ela Quality Resort Belek’te kuruldu!

Akdeniz’in ilk çocuk şehri, Ela Quality Resort Belek’te kuruldu!

Akdeniz Bölgesi’nin en çok tercih edilen çocuk dostu aile otellerinden Ela Quality Resort Belek, artık çocuklara özel daha fazla bir tatil alanı yaratacak. Akdeniz’in ilk çocuk şehri kurulan tesiste dünyada çok yaygın olan eğlence ve eğitimin buluştuğu ‘edutainment’ konseptinin kurgulandığı Q City’i hayata geçirdi.

Q City’de çocuklar İtfaiye İstasyonu, Hastane, Diş Kliniği ve Moda Evinde eğlenirken öğreniyor ve gün sonunda kazandıkları Q City parasını harcıyor. Aynı zamanda çocuk resepsiyonu olan ilk otel olma özelliğini de taşıyan tesiste minikler, otele girdikleri andan itibaren kendilerini önemli ve özel hissediyor.

Everland Q’da 0-3 yaş arası bebek odası, sinema odası, lego odası, top havuzu ile gündüz ve akşam aktivitelerinin yapıldığı geniş bahçede çocuklar gönüllerince eğleniyor. Ayrıca spordan tiyatroya, eğitimden beslenmeye kadar tüm yaş gruplarındaki çocuklara yönelik özel hizmetler veriliyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir