Akdeniz’in en büyük alışveriş ve eğlence kompleksi olan Mall of Antalya açıldı!

Akdeniz’in en büyük alışveriş ve eğlence kompleksi olan Mall of Antalya açıldı!

Türkiye’nin en büyük yerli AVM yatırımcılarından olan Torunlar GYO tarafından 100 milyon dolarlık yatırımla Deepo Outlet’in yanına yapılan Mall of Antalya, bugün ziyarete açıldı. 84 bin metrekare araziye inşa edilen Mall of Antalya’nın toplam kiralanabilir alanı 42 bin metrekare. Yaklaşın bin 500 kişiye istihdam sağlaması beklenen Mall of Antalya’yı yılda 12 milyon kişinin ziyaret etmesi planlanıyor. Akdeniz’in en büyük alışveriş ve eğlence kompleksi olduğunu belirten Aziz Torun, “Deepo AVM outlet, Mall of Antalya ise sezon ürünleri satışıyla perakende sektörüne de yeni bir konsept kazandırıyor. Ortak eğlence ve sosyal alanları ile her iki AVM verimli bir sinerji oluşturacak. Yıllık ziyaretçi sayımızı 12 milyona yükseltmeyi hedefliyoruz” dedi. Murat Boz hayranları için de şunu belirtelim; 12 Mayıs günü Murat Boz, Mall of Antalya önünde kurulacak konser alanında şarkılarını hayranları için seslendirecek. Mall of Antalya, bin 600 metrekarelik kapalı eğlence alanı ile eğlencenin de en yeni adresi olacak.
Eşsiz sinema salonu!
AVM’nin içinde yer alan Cinetech, bünyesinde 200 kişilik 11 sinema salonu bulunduruyor. Akdeniz’in en büyük sinema kompleksine sahip olan Cinetech, 360 derece ses teknolojisi ve tavandan sesi kademeli olarak ileten hoparlörleri sayesinde izleyenlere adeta kendilerini filmin içinde hissettiriyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir