Akdeniz en güzel kızını Miss Mediterranean seçicek!

Akdeniz en güzel kızını Miss Mediterranean seçicek!

Miss Mediterranean Güzellik Yarışması her yıl olduğu gibi bu yılda heyecanla bekleniyor. Tanıtım Production tarafından gelenekselleşen güzellik yarıması Miss Mediterranean, bu yıl 16’ncısı düzenlenecek. Bu büyük ve güzel organizasyonun tanıtımı şimdiden sosyal medya ve internet ortamında yapılmaya başladı bile…
yarisma
Tanıtım Production sahibi Ali Bulut’un  ‘Akdeniz’in tek güzellik yarışması’ sloganıyla başlattığı ve  16 yıldır gerçekleştirilen organizasyon olan Miss Mediterranean için başvurular başladı. Adaylar başvuruyu tanıtım online sayfasından yapacak. Nisan ayı boyunca başvuruların devam etmesi bekleniyor. Bireysel başvuru ve internet başvurularının ilk etapta alınacağı yarışmanın finaline, ilk elemeyi geçen 12 finalist çıkacak. 1 ay sürecek kamp döneminin ardından jüri karşısında ter dökecek finalistler, Akdeniz’in en güzel kızı olmak ve taç takmak için mücadele edecek.

Başvuru yapmak için tıklayın!

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir