Ailelerinden dolayı 65 yıl sonra evlenebildiler!

Ailelerinden dolayı 65 yıl sonra evlenebildiler!

İngiltere’de sıradışı bir olay yaşandı. 86 yaşında olan Davy ile 82 yaşındaki Helen, aileleri yüzünden attıkları nişandan tam 65 yıl sonra evlendiler. İngiliz çift, ailelerinden dolayı nişan attıktan 65 yıl sonra dünyaevine girdi. 86 yaşındaki Davy Moakes ile 82 yaşındaki Helen Andre çifti üniversitede tanışıp birbirlerine aşık oldular ve 1951 yılında nişanlandılar. Helen’ın ailesi kızlarının bir ressamla evlenmesini istemediği için ayrılan ikili, başka kişilerle evlendi.
aileleri_yuzunden_tam_65_yil_sonra_evlenebildiler
Eşleri öldükten sonra bu yıl yeniden karşılaşan Davy ve Helen birbirlerine olan aşklarının hala devam ettiğini ve hiçbir şeyin değişmediğini farketti. Helen’ın gözleri görmediğinden onunla ilgilenebileceğini düşünen Davy 65 yıl sonra ikinci kez evlenme teklifi etti. 65 yıl içinde Davy 2, Helen ise 3 evlilik yaptı. Ancak birbirilerine olan aşklarını hiçbir zaman kaybetmemiş olan çift Kıbrıs’ta evlendi.
aileleri_yuzunden_tam_65_yil_sonra_evlenebildiler_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir