Agora Alışveriş Merkezi; IKEA’yı Akdeniz ile kavuşturdu!

Agora Alışveriş Merkezi; IKEA’yı Akdeniz ile kavuşturdu!

Odak Grup tarafından yapımı tamamlanan Agora Antalya Alışveriş Merkezi protokol üyeleri ve değerli Antalyalılar ile Agora 2. Faz ve Ikea mağazasının kapılarını açtı. 17 Kasım 2017 tarihinde ilk etabını Antalyalılar ile buluşturan Agora Alışveriş Merkezi; 7 Haziran Perşembe günü Agora Meydan ve Ikea’nın açılışını gerçekleştirdi. Odak Group ve Maya Holding Yönetim Kurulu ve çalışanlarının yer aldığı açılışa basın sektörünün temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın katılım gösterdi.

AGORA Alışveriş Merkezi açılış konuşmasını yapan Odak Grup Yönetim Kurulu Başkanı Gürcan Oral, “Birbirinden farklı dünya markalarını burada topladık. Turizm kenti Antalya’da böylesine güzel bir yatırım yapmanın ve Ikea markasını Akdeniz ile buluşturmanın haklı gurunu yaşıyoruz. Türkiye’de etkin olan markaların birçoğunu alışveriş merkezimizin çatısı altında buluşturduk. İşletmesi tarafımızca yapılan ve 17 Kasım’da hizmete açılan eğlence merkezi, bowling salonu ve Agora Sinemaları en son teknoloji ile hazırlandı. Agora Meydan ve Ikea açılışı ile Agora Antalya Alışveriş Merkezi; Ege ve Akdeniz’in en büyük alışveriş merkezi. Agora Alışveriş Merkezi 2. faz açılışı ile birlikte Akdeniz’in en büyük kapalı tema parkı olan 5.000 M2’lik Agorix, Ikea, Agora Meydan ve daha birçok dünya markasını Antalya’ya kazandırdık” dedi.

Agora Meydan açılışının ardından Antalyalılar tarafından büyük bir heyecanla beklenen Ikea’nın önünde kütük kesimi gerçekleşti. Ikea önünde uzun kuyruklar oluşturan halk Ikea çalışanlarının alkışları eşliğinde mağazaya giriş yaptılar.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir