Afyon’da kaçış oyunları etkinlikleri nerelerde var?

Afyon’da kaçış oyunları etkinlikleri nerelerde var?

Kaçış, labirent ve bulmaca sistemini içinde barındıran ve dünyanın farklı noktalarında trend haline gelen bir oyun türü bulunuyor. Yetişkinlere özel olarak hazırlanan odalar, içinde onlarca ipucu ve belirlenen süre sonunda açılması gereken bir kapı. Bilgisayarlara saatlerce kitleyen bu oyun şimdi gerçek hayatta da var. Afyon’da evden kaçış oyunu çılgınlığına katılan şehirlerden. İşte 2014 yılının ikinci yarısında Türkiye’ye de sıçrayan bu yeni eğlence sektörünün Afyon’daki adresleri;
Locked In: Locked in interaktif odadan kaçış oyunudur. İpuçlarını topla, bulmacaları çöz, kendini ve grubunu bu sıradışı ortamdan kurtar.
Adres: Dumlupınar Mh. Menderes Cd. No: 35 Merkez / Afyonkarahisar (Ambaryolu pasaport pizza aralığı)
afyon_evden_kacis_oyunlari
Kusursuz Kaçış: Halka filminden uyarlamalarla gerilim yaşayacağın bu atmosferde kendini 1 saat boyunca farklı bir dünyada hissedeceksin. Bu ev çok gizemli her an beklenmedik bir şey karşına çıkacak. Takımınla taktik strateji geliştirerek hünerlerini ortaya koy ve 1 saat içinde bu serüveni tamamlayarak o evden çık.
Adres: Dumlupınar Mah karagözoğlu sokak no:32 D/10

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir