Adım Adım Sonbahar Mutluluğu

Adım Adım Sonbahar Mutluluğu

Kimine göre depresyon mevsimi olarak isimlendirilen sonbaharın aslında sandığınız kadar kötü olmadığını size adım adım anlatacağız.
YemekYemekte Artık Özgürsün ; Yaz boyunca boğazından kıstın. Artık kilolarını kalın kazaklar sayesinde 335x210(Kare-Foto)-sonbaharsaklayabilirsin, çünkü tam mevsimine geldik.
Kaloriden ve diyet Listelerinden Kurtulma vaktidir sonbahar. Kendini ödüllendirmenin vakti geldi.
Pijama Partileri ; Arkadaşların olmadan asla mı ? Artık vakit kaybetme ve hemen evde toplanın, pijamalarınızla rahat bir ortam ve sohbetle unutamayacağın bir geceyı anı listene ekle.
Biraz Ders Çalışma Zamanı ; Yaz ayının rahatlığıyla ertelediğin derslere geri dönme vakti. Sandığın kadar kötü değil korkma, sosyalleşmek ve bununla birlikte arkadaşlarınla vakit geçirmek için ne bekliyorsun.
Sevgilinle Film İzle ; Filmini seç ve al bassaniyeni, koltuğuna kurul ve sevgilinin göğüsüne koy başını. Sevgilin yok mu ? üzülme ailenlede film izlemek eğlenceli ve huzurludur. Evde sıkılırım diyorsan hemen bir sinema bileti kap ve kendini şimart.
Yeni Diziler ; Muhabbet aralarında arkadaşlarından duyduğun o efsane dizilere başlamak için tam vakti. Sana önerimiz Game of thrones.
Tiyatro ; Perdeler açılıyor… Devlet ve şehir tiyatrolarında sahnelenmeye başlayacak birçok oyun izlenmek için seni bekliyor. Biletini kap ve özel sahnelerle kendini baş başa bırak.670x210(çift-foto)-adım-sonbahar
Yağmur Ve Kahve İkilisi ; Herkes aşkın mevsiminin yaz, hüznün ise sonbahar olduğunu düşünür. Bu tabuyu yıkmaya ne dersin ? Sonbaharda çok romantiktir oysa ki, hızlı aşklara nispet daha gerçek ve yavaştır sonbahar aşkları. Yağmuru beraber izlerken bir fincan kahve eşliğinde huzurunuza huzur katarsınız.
İnstagramı Atlamak Olmaz ; Deniz-kum-güneş üçlüsünü uğurladın, sahilde ayaklarını çekip instagrama koymaya veda ettin. Ama korkma sarı yapraklar ve yağmur manzaraları seni bekliyor. Sen işin temposuna kendini kaptırırken tatil fotoğrafları paylaşanlar artık senin sinirlerini bozamayacak.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir