Adana’da evden kaçış oyunları etkinlikleri nerelerde var?

Adana’da evden kaçış oyunları etkinlikleri nerelerde var?

Evden kaçış oyunu ilk olarak sanal ortamda oynanmaya başlamış ardından Japonya’da gerçek bir evde oynanmaya başlaması ile tüm dünyayı saran grup halinde oynanan bir oyun haline gelmiştir. Bu eşsiz macerayı Adana’da yaşamak isteyenler listemize mutlaka göz atmalı!
Apartmind: Tüm dünyada 5 milyondan fazla kişinin yakalandığı PABEK virüsünün tedavisini araştıran Prof.Dr.Yiğit Tangök ilaç korsanları tarafından kaçırıldı ve bu salgın hastalığın tedavisini tek başına yürütüyordu. Üniversite laboratuvarlarında hiçbir tedavi yöntemi izi bulamadık ancak eski eşinden alınan bilgi; evinde gizli laboratuvarı olduğu yönünde. Sizin göreviniz, Prof.Dr.Tangök’ün evine gidip gizli laboratuvarını ve hastalığın tedavisini bulmak.
Adres: Yıldız Mahallesi Muhtar-ı Evvel Sokak.No:5 Palmiye Apartmanı Kat:2 Daire:24 (Barbaros Bulvarı Necdet Ozalit Yan Sokağı) Beşiktaş/İstanbul
adana_evden_kacis_oyunlari
Timeboxtr: King of Pop yani Pop’un Kralı temalı evden kaçış oyunu Adana’da 60 dakika içerisinde Pop Kralı’nın kulisinde yaşanan gizemli olayları çözmeniz için tasarlandı.
Adres: Cemalpaşa Mah. Valiyolu Cad. Vizon Apt. Bodrum Kat No: 3/D Seyhan/ADANA
Code: Adana’da bulunan evden kaçış oyunlarından biri “Code Adana” … “Son Yemek” isimli hikayesi ile Adana’da kurulan oyun mekanı Nisan ayında başladığı “Dedektif İsmail, Bir Adana Polisiyesi” isimli hikayesi ile Adana’da dikkat çeken bir yer haline geldi. İki farklı hikayesinin olması nedeniyle tercih edilebilecek oyun yerlerinden biri olarak tavsiye ediyoruz.
Adres: Ziyapaşa Bulvarı Birlik Apt. Kat: 2 Daire: 5 ( North Shield Karşısı, Pronto Üstü) Seyhan Adana
adana_evden_kacis_oyunlari_2
Yanlış Alarm: Yanlış Alaram Adana’da oldukça ilginç bir senaryo ve farklı bir konsept ile evden kaçış oyunu meraklılarını ağırlıyor. Kullanılan senaryoda Kemal ve Melda isminde bir çift konu edilmektedir. Bu çiftin başına gelen gizemli olayları çözmek için acele edin.
Adres: Gazipaşa Bulvarı No:52 Pınar Apt. Daire: 14 Seyhan/Adana

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir