Açık havada gerçek buz pateni pisti Next Level AVM’de açılıyor!

Açık havada gerçek buz pateni pisti Next Level AVM’de açılıyor!

Ankara’nın önde gelen alışveriş merkezlerinden Next Level, bu kış yılbaşı ve sömestrde unutulmaz anılar yaşatacak bir projeye imza atıyor. Ankara’da bir ilk olan, açık havada gerçek buz pateni pisti Next AVM’de açılıyor. Romantik Hollywood filmlerinin unutulmaz sahnelerinin çekildiği New York Central Park ve İngiltere Hyde Park gibi önemli merkezlerde buz pateni yapan çocukları izlediğimiz kış filmlerinin, o çok keyifli anlarını ziyaretçilerine yaşatmaya hazırlanan Next Level buz pisti, 2 Şubat tarihine kadar ziyaretçilere açık kalacak.

Next Level buz pisti, 5 yaş ve üzeri tüm çocukların buz pateni deneyimini doyasıya yaşamaları için her gün 12:00 – 20:00 saatleri arasında uzman kadrosu ve profesyonel antrenörleri ile hizmet verecek. Son teknoloji donanımlar ile kurulacak olan buz pistinde, rengarenk ışık şovları, müzik ve sürpriz buz dansı gösterileri de yer alacak.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir