ACE of M.I.C.E. Awards Finalistleri belirlendi!

ACE of M.I.C.E. Awards Finalistleri belirlendi!

ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri sonucunda finalistleri belli oldu. Jürinin online oylaması sonucu bütün finalistler belirlendi!
İlk Aşama Oylamalar Sonuçlandı
En iyi uyarlamalar, AVM, çocuk etkinlikleri, spor, lansman, davet, konser ve roadshow alanlarında birçok başvurular yapıldı. MICE sektörünün Oscarları, ACE of M.I.C.E. Awards’ta finale kadar gidenlerin başvuru formları online olarak değerlendirilmiştir. İlk aşama oylaması sonucunda Jürinin online sistemde yapmış olduğu incelemeler sonucunda finale kalan isimler belli oldu.

8 Ocak’ta Fairmont Quasar İstanbul’da;
ACE of M.I.C.E. Awards’ta finalde olan başvuru sahipleri, 8 Ocak’ta Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleştirilecek Jüri ve Finalist toplantısında dev jüriler ile finalistler bir araya gelecekler. Şuana kadar sektörün en iyileri eş zamanlı gerçekleşecek ve 3 ayrı oturumda sunumlarını paylaşacaklar. M.I.C.E. sektörlerden hizmet alan kurumsal şirketleri, awards (ödül) gecesi vasıtasıyla bir araya toplayan Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün varlığını, küresel ölçekte arttırmış olan ödül töreninin 6.’sı, 2018’in Nisan ayında tamamen gerçekleşecektir. Sektörün en önemli ulusal ve uluslararası buluşmalarına evlerinin kapısını sonuna kadar açan ACE of M.I.C.E. Awards her sene yapıldığı gibi bu sene de sektördeki en iyileri ödüllendirecek.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir