Aç kalmadan zayıflayın!

Aç kalmadan zayıflayın!

Kilo problemi artık günümüz insanının en büyük derdi olmuş durumda. İnsanlar çaba ve araştırmalarını fazla kilolardan kurtulmak için üretiyor. Ancak bu aslında görüldüğü kadar da zor değil. Yapmanız gereken şey sadece yediklerinize dikkat etmek. Öncelikle unu ve unlu yiyecekleri yemeyin. Kahvaltı dahil her öğünde mutlaka protein alın. Tahıllı ve unlu gıdaları şimdilik ortadan kaldırın. Ekmek ve makarna da kesinlikle bunların arasında yer alıyor. Akşamları yemek yemeyin. Özellikle saat 18.00’dan sonra hiç bir şey yemeyin.
zayıflamak
İşlenmemiş gıdalarla beslenin. Yediğiniz besinlerin yüzde doksanı avlanmış, yakalanmış, yerden toplanmış ya da ağaçtan koparılmış olmalıdır. En iyi seçenekler yulaf ezmesi, patates ve baklagillerdir. Süt ve alkolü olabildiğince azaltın. Süt ve süt ürünlerini, özellikle de inek sütünü şimdilik azaltın ya da ortadan kaldırın. İstisnai durumlar: Makul oranda peynir ve ara sıra da yoğurt ama yağsız olanından değildir. Alkolü mutlaka azaltın. Araştırmacılar ne derlerse desinler, alkolü bırakmanız size sağlığınızdan bir çok şey kazandırır. Alkolde meyvelerden ve sebzelerden alamayacağınız hiçbir şey yoktur.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Sağlık & Güzellik

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir