5.İstanbul Shopping Fest başlıyor!

5.İstanbul Shopping Fest başlıyor!

Ülkemizin en büyük ve Avrupa’nın en gözde şehirlerinden olan İstanbul’da bu yıl 5.si düzenlenecek olan İstanbul Shopping Fest 6 – 28 Haziran tarihlerinde inanılmaz indirimler, en modern alışveriş merkezleri ve en son moda trendler sizi bekliyor.

6 – 28 Haziran tarihleri arasında dünyanın en dinamik şehirlerinden İstanbul, en keyifli alışverişi ve İstanbul’u keşfedecekleri unutulmaz bir festivale ev sahipliği yapacak. Festival boyunca ziyaretçileri birbirinden özel sürprizler, özel teklifler, indirimler bekliyor. Sadece alışveriş merkezleri değil İstanbul’un birçok noktasında kurulan platformlarda ünlü şarkıcıların ve DJ gösterilerinin yer alacağı konserler yer alacak. Zengin bir eğlence programına katılacak olanlar moda merkezlerinin yanı sıra aynı zamanda şehir genelinde merkezi yerleri tanımış olacaklar.
İstanbulShoppingFest
Alışverişe aşık olanlara bir müjde daha!
Sevdiğiniz markaların mağazaları gecenin geç saatlerine kadar açık olacak ve %50 ile %90 arasında indirime sahip fiyatlarla doyasıya alışveriş yapabileceksiniz. Organizatörler ayrıca alışveriş merkezlerinde ziyaretçiler için sayısız yarışma ve ödül dağıtılacağı organizasyonlar düzenleyecek. Alışveriş Merkezlerinde ünlü mankenlerin de katılacağı defileler düzenlenecek. Rengarenk süslü caddeleri, aradığınız her şeyi aynı çatı altında, üstelik uygun fiyatlara bulabileceğiniz modern alışveriş merkezleri, sokaklarında yürürken sizi bekleyen sürprizlerle keyifleneceğiniz bir İstanbul olacak bu kez karşınızda.

Detaylı bilgileri İstanbul Shopping Fest sayfasından edinebilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir