4 adımda mutlu bir ilişki!

4 adımda mutlu bir ilişki!

Yüzyıllardır çiftler arasında hep bir takım sorunlar olmuştur. Bunları çözebilmek için ilişki terapistlerine gitmişlerdir. Ama bir türlü çözememişlerdir. Bunların artık hiç bir önemi yok. İlişkinizi size söyleyeceğimiz 5 adımda çözebilirsiniz. İlk önce onu koşulsuz sevdiğinizden emin olun. Menfaatiniz için onu kullanmaktan, sevginizi bu yolla sürdürmekten vazgeçin. Daha sonra geçmişi arkanızda bırakın. Geçmişle ilgili konuşmak her zaman aranız sorun çıkaracaktır.
mutlu_ilişki
Bu yüzden geçmişi açmayın. En önemlisi ise güveninizi sağlamasına izin verin, ve onun da size güvenmesi için elinizden gelen her şeyi yapın. En son olarak da ondan çok bir şey beklemeyin. Eğer beklentiniz büyük olursa ve o bunu yapamazsa çok büyük hayal kırıklığına uğrarsınız. Bu da tartışmanıza yol açacaktır. Eğer bunları yapabilirseniz çok mutlu bir ilişkiniz olabilir.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir