23 Nisan tatilinde günü birlik gezi!

23 Nisan tatilinde günü birlik gezi!

Yoğun iş temposunda haftasonu ve izinli günleri neredeyse dört gözle bekler olduk. Durum böyle olunca karşımıza çıkan ilk fırsatı da değerlendirmek hakkımız oluyor. Resmi bayram tatili arasında olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl Perşembe gününe denk geliyor. Eğer birde çalıştığınız kurumdan 24 Nisan Cuma için izin alabilirseniz, tam 4 gün tatil yapabileceksiniz. Fakat biz yine de alamama durumunuzu düşünerek size günü birlik tatil önerilerinde bulunalım.
adalar
Günübirlik tatillerde en önemli olan şey zaman ve gideceğiniz yerin sizin bulunduğunuz konuma yakın olmasıdır. Örnek verecek olursak İstanbullular için 23 Nisan günübirlik en iyi tatil yerlerden birisi Adalar! Adalar, Kadıköy ve Karaköy’den kalkan vapurlarla yaklaşık 1 saat 45 dakika süren Kınalıada, Burgazada, Heybeliada’da durarak en son Büyükada’ya varır. Her bir ada mavilikler içerisinde yeşilin tüm tonlarıyla donatılmış ama gerek büyüklüğünden gerekse gezilecek yerler açısından fazla alternatifi bulunmasından Büyükada en çok tercih edilen ada oluyor. Bunun yanı sıra Bolu Abant, Amasra gibi İstanbul’a yakın yerlerde de günü birlik tatil planı yapabilirsiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir