2019 Yılbaşı’nda Ankara’da gidebileceğiniz etkinlikler!

2019 Yılbaşı’nda Ankara’da gidebileceğiniz etkinlikler!

Yılbaşı tatilini ve eğlencesini Ankara’da geçirmek isteyenler için farklı yılbaşı programlarını derledik. İşte Yılbaşı akşamı Ankara’da gidebileceğiniz etkinlikler;
Milyon Performance Hall: Türk rock müziğinin yıldız isimleriyle yıl boyunca gerçekleştirdiği birbirinden başarılı konser ve etkinliklerle kısa sürede Ankara’nın en gözde mekanlarından bir tanesi olan Milyon Performance Hall yeni yılı Türkiye’nin en başarılı topluluklarından Duman ile karşılamaya hazırlanıyor.

Jolly Joker Ankara: Başarılı şarkıcı Melek Mosso, Yılbaşı Özel konseri ile 31 Aralık akşamı Jolly Joker Ankara sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.

Grannos Thermal Haymana: Haymana Grannos Thermal Hotel’de bu yılbaşı usta sanatçı Yılmaz Morgül’ün müzikleri ile kendinizden geçmeye hazır olun..

Holiday Inn Çukurambar: 2019 yılbaşı gecesinde ünlü sanatçı Alişan Holiday Inn Çukurambar’da sahne alarak sevenleriyle buluşuyor.

The Green Park Ankara: The Green Park Hotel Ankara’da bu yılbaşı Bülent Serttaş ve Niran Ünsal sahne alacak.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtiçi Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir