2018 pantolon trendlerinde öne çıkanlar neler?

2018 pantolon trendlerinde öne çıkanlar neler?

Günlük stilimizin vazgeçilmez parçası olan pantolonlar, kuşkusuz dolabımızın en çok yer tutan parçalarından. Pantolonlarda bir çok seçenek her sene kalbimizi çalmayı başarıyor. Eğer siz de klasik tarzda pantolonlardan sıkıldıysanız 2018 farklı pantolon trendlerine bir göz atın!
Eşofman Pantolonlar: ”Pantolonumda rahatlık arıyorum” diyenlerdenseniz bu model tam sizlik! Bu sene eşofman pantolonlar oldukça tercih edileceğe benziyor.

Kargo Pantolonlar: Yanlarında büyük abartılı cepleri olan bu pantolonları kışın postallar ile yazın ise spor terlikler sandaletler veya spor ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz.

Paper bag Pantolonlar: Sofistike ve rahat bir görünüme erişmek isteyenler için bu tarz pantolonlar çok yerinde bir tercih. Paper bag pantolonlar, doğru kombinlenmediğinde sizi olduğunuzdan daha geniş gösterebilir. Bunu önlemek için pantolonunuzun üzerine bedeninize tam oturan bir üst seçmelisiniz.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir