2018 mayo ve bikinilerde öne çıkan trendler!

2018 mayo ve bikinilerde öne çıkan trendler!

Yaz tam anlamıyla gelmeden, plaj sezonu açılmadan nasıl bir mayo-bikini alacağınıza önceden karar vermelisiniz. 2018 yaz sezonunda mayo ve bikini modelleri görücüye çıkmaya başladı. 2018 yazında sizleri plajların en trend stiline kavuşturacak mayo ve bikinilere dair ipuçlarını, trend detaylarını inceledik;
Kemerler ön planda!
İnce kemerler yüksek bel kesimlerle birleşerek sezonun en nostaljik dönüşlerinden birini yaratıyor. Bel çevresini de ince gösterme konusunda uzman olan bu ince detay size plaj şıklığınıza ayrı bir hava katacaktır.

Sportif şıklık!
Plajda rahatlığın yanı sıra sportif bir şıklığa bürünmenizi de sağlayan sportif bikini ve mayolar, bu senenin trendleri arasında yerini alıyor.

Hafif Kollu Bikini Trendi: 2018 yazının öne çıkan mayo ve bikini trendlerinden bir tanesi de hafif kollu bikini trendi olacaktır. Kol detaylı öneriler gayet sevimli ve farklı duruyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir