2015’te seyahatseverlerin Amerika’yla ilgili en çok sordukları sorular!

2015’te seyahatseverlerin Amerika’yla ilgili en çok sordukları sorular!

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google’da Amerikalıların seyahatle ilgili en sık sordukları sorular…
1.Disneyland nerede?
Walt Disney tarafından 17 Temmuz 1955’te kurulan Disneyland Kaliforniya’nın Anaheim kentinde bulunmaktadır. Florida’da da Disney World vardır.
2.Albuquerque’de ne yapılır?
İspanyollar tarafından 1706 yılında kurulmuş olan şehir Breaking Bad dizisinin geçtiği yerleri görmek isteyenlerin akınına uğruyor. Eğer sizde Albuquerque gitmek istiyorsanız bir liste hazırlamanız da fayda var.
2015_te_seyahatseverlerin_Amerika_yla_ilgili_en_cok_sorduklari_sorular_
3.Cancun için bavula ne koymalı?
Genel olarak havanın sıcak olduğu şehirde Şubat ve Mayıs ayları yağışlıdır. Bembeyaz kumun ve denizin keyfini çıkarabilmek için mayonuzu ve şebeke suyu temiz olmadığından bir kaç şişe su almayı unutmayın. Şehrin her yerinde doları rahatlıkla kullanabilirsiniz ancak zarar etmemek adına kendi para birimi Peso ile alışveriş yapmanızda fayda var.
4.San Diego’da balina izleme sezonu ne zaman?
Hayvan severlerden gelen tepkilerin izleyici sayısını düşürdüğü söyleniyor ve SeaWorld bu durum karşısında nasıl bir politika izleyecek bilinmese de şimdilik devam eden şovun sezonu Aralık ayı ortasından Nisan ayı bitimine kadar.
5.ORD hangi havaalanıdır?
Chicago O’Hare Uluslararası Havaalanı dünyanın en işlek havalimanları arasındadır. 4 terminali bulunan O’Hare çok sayıda şehri birbirine bağlayan uçuşlarıyla bilinir.
2015_te_seyahatseverlerin_Amerika_yla_ilgili_en_cok_sorduklari_sorular_2

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir