20 Euro’ya Brüksel tatilinizde neler yapabilirsiniz?

20 Euro’ya Brüksel tatilinizde neler yapabilirsiniz?

Yurtdışı tatili her zaman bir yurtiçi tatiline göre daha fazla bütçe gerektirmiştir. Bu da çoğu tatilci için endişe duyabileceği bir konu haline geldi. Bizde bu endişenizi tespit ettiğimiz için sizlere yurtdışı tatilinde en güzel yerlerden olan Brüksel’de 20 Euro’ya neler yapabileğinizi anlatacağız. Eğer sizde hala bütçeyi dert ediyorsanız gelin yaz tatili planlarınızda Tatiluzmani.Tv’nin tavsiyelerine göz atın…
1- Sokaklardaki Streetart’ları ücretsiz keşfedin!
Streetart sokaklardaki mimari yapılara komposizyon yaratarak boyama yapılmasıdır. Oldukça yaygınlaşan sokak sanatı, ilk zamanlarda gizli yapılıyorken artık belediyeler tarafından birçok ülke ve eyaletlerde izin verilerek görmeniz mümkündür. Streetart’ları Brüksel’de ücretsiz düzenlenen turlarla keşfedebilir ya da sokaklarda gezinirken daha dikkatli çevrenizi izleyebilirsiniz.
Brüksel-Resim
2- Delirium’da 2400 çeşit biradan keyfinize göre tadın!
Bira ve Brüksel! Bu iki kelime aslında en iyi Delirium ile anlatılır. Delirium Brüksel’de bir cafe olmakla birlikte aslında diğer kafelerden çok daha fazlasına sahip. 2400’den fazla bira çeşidini sunabilme özelliğiyle Gness Rekorlar Kitabı’na giren Delirium’a sizde mutlaka uğramalısınız.
3- Çikolata tutkunlarına Leonidas’ta
Çikolatayı pek çok az insan sevmez. O daha ağzınıza attığınız an damağınızdaki enfes tadı yok mu! Sütlüsü, karamellisi, bitteri ve daha birçok daha önce tatmadığınız çikolata çeşidini Leonidas’da tadacaksınız. Fiyatlar ise 5 euro’dan başlıyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir