15’inci Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali’ne çok az kaldı!

15’inci Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali’ne çok az kaldı!

Kemer Belediyesi tarafından bu yıl 15’incisi gerçekleştirilecek olan Altın Nar Festivali, 17, 18 ve 19 Haziran tarihlerinde Kemer İlçe Stadyumu’nda yapılacak. Denizi, güneşi ve sahip olduğu tüm doğal güzellikleri ile ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatan Kemer, eğlenceli zaman geçirmek isteyenler için bu festivalde de dopdolu bir program sunuyor.

Festival 17 Haziran Pazar günü saat 20.30’da gerçekleştirilecek olan festival kortejiyle başlayacak. Sunuculuğunu Özlem Yıldız’ın yapacağı 15’inci Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali’nde birbirinden ünlü sanatçılar yer alacak. Pop müziğin güçlü sesi Gülşen, 17 Haziran Pazar akşamı saat 22.00’de festivalin açılış konserini verecek. Gençlerin sevgilisi olan pop müzik şarkıcısı Aleyna Tilki, 18 Haziran Pazartesi akşamı saat 21.00’de konser verecek.

Aynı akşam saat 22.00’de sahneye çıkacak söz yazarı, bestekâr ve yorumcu Koray Avcı, Kemerlilere keyif dolu bir akşam yaşatacak. Festivalin son günü olan 19 Haziran Salı günü saat 20.30’da konser verecek olan Ali Altay, popüler şarkılarını seslendirecek. Aynı akşam saat 22.30’da sahne alacak olan usta sanatçı Volkan Konak festivalin final konserini gerçekleştirecek.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir