135 metre yükseklikteki dönme dolap’ta konaklama imkanı!

135 metre yükseklikteki dönme dolap’ta konaklama imkanı!

London Eye, Avrupa’nın bilinen en yüksek dönme dolabı olmasıyla her yıl milyonlarca turistin akınına uğruyor. Şimdilerde ise yatılı ilk misafirini ağırlamaya hazırlanıyor.
London Eye dönme dolabı
135 metre yükseklikteki dönme dolap, Millenium Jant ve Merlin Entertainments London Eye olarak da biliniyor. London Eye’de bir gece geçirmek için TripAdvisor Rentals bir yarışma başlattı. Yarışmayı kazananı ve ona eşlik edecek bir kişi ile Thames Nehri kenarında Jubilee Gardens’da yer alan London Eye dönme dolabında konaklayabilecek.
Thames Nehri
Milenyum kutlamaları olan dönme dolapta konaklama fikri kimilerine ürkütücü gelebilir. London Eye’nin tarihi bir geçmişi olmasa da kısa sürede bir eğlence simgesi haline gelen da konaklama şansını tam aksine kaçırmak istemeyenler de olacaktır.
Konaklama Nasıl Sağlanacak?
Coca-Cola London Eye içerisine mobilyalı gerçek bir kabin oluşturulacak. Kabin 360 derece şahane bir manzara sergileyecek. Kurulduğu 2000 yılından günümüze 60 milyondan fazla ziyaretçi ağırlayan dönme dolapta daha önce konaklayan olmamıştı. 19 Mart’a kadar sürecek olan yarışmaya katılmak için aşağıdaki linki takip edebilirsiniz: https://www.tripadvisor.com/vpages/london_eye_campaign.html
Yarışma sonucu 20 Mart tarihinde belli olacak. Ödül Londra’ya ulaşım, dönme dolapta konaklama’nın yanı sıra TripAdvisor’un otellerinden birinde 3 gece konaklayabilecek. Bu kısa tatil sayesinde de Londra’nın tüm simgelerini tek tek keşfedebilecek.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yurtdışı Tatil

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir