11. Ulusal Kan Merkezleri ve Transfüzyon Tıbbı Kongresi Starlight Resort Hotel Convention Center’da gerçekleşti!

11. Ulusal Kan Merkezleri ve Transfüzyon Tıbbı Kongresi Starlight Resort Hotel Convention Center’da gerçekleşti!

11. Ulusal Kan Merkezleri ve Transfüzyon Tıbbı Kongresi, 11-15 Mart 2018 tarihlerinde, Starlight Resort Hotel’de gerçekleşti. Türkiye Kan Merkezleri ve Transfüzyon Derneği, kongreye yaptığı katkılardan dolayı, Starlight Resort Hotel’e teşekkür belgelerini iletti. Dernek, Gaziantep Nurdağı Hatıra Ormanı’na Starlight Resort Hotel adına 1 adet fidan bağışı yaptı.

İş Hayatının Vazgeçilmezi
4,560 kişinin eş zamanlı olarak hem konaklayıp hem toplantı yapabildiği Starlight Resort Hotel; geniş kullanım alanları ve farklı alternatifler sunabilen mekanları ile toplam 3,025 m2 Ana Salon ve Fuayesi, 900 kişilik Oditoryumu, 24 adet farklı ölçülerde Work Shop salonları ile misafirlerini ağırlıyor. Starlight Resort Hotel, hizmet kalitesi ve çalışma hayatı için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş imkanlarıylaulusal ve uluslararası pek çok kongre ve organizasyona ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Turizm Haberleri

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir