1 yaşında olmasına rağmen dünyanın en zenginleri arasında!

1 yaşında olmasına rağmen dünyanın en zenginleri arasında!

Şirin suratı ve sevimli halleriyle Harlen Bodhi White adındaki bebek annesinin çektiği fotoğraflarla tam bir internet fenomeni. Yıllık kazandığı para ile dudak uçuklatan bebeğe markalardan teklifler yağıyor.

Yılda tam 1 milyon dolar para kazanan 15 aylık bebek, şu anda çocuk-bebek kategorisinde dünyanın en çok takipçisi bulunan isim haline geldi. Tombiş yanakları, mavi gözleri ve melek gülümsemesi ile interneti kasıp kavuran Harlen Bodhi White, şimdiye kadar onlarca markanın ürünlerini giydi ve reklamını yaptı.

Son moda kıyafetleriyle birbirinden tatlı fotoğraflarıyla beğeni toplayan Harlen Bodhi’nin takipçi sayısı ünlülerin çocuklarını katlamış durumda. Anne ise bu ilgiden oldukça memnun olduğunu belirterek, “Fotoğraf çekmeye her anne gibi ilk çocuğumda başladım. Harlen çekimler için hazırlanmaya bayılıyor” diyor.

YASAL UYARI: Bu haber tatiluzmani.tv web sitesinin özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz, alıntı yapılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde yasal işleme başvurulacaktır.

Yaşam

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir